Filtry, odlučovače, maznice, redukční ventily

 

Naše společnost vám nabízí široký sortiment zboží využívaného v oblasti stlačovaného vzduchu. Mezi další zboží, které nabízíme patří filtry sloužící pro odstranění nežádoucích částic. V této kategorii si můžete vybrat z mnoha typů filtrů, mikrofiltrů Hoerbiger, Parker, Zander, vysokotlakých mikrofiltrů, filtrů pro lakovací aplikace nebo sterilních filtrů a dalších filtračních elementů, mezi které se řadí uhlíkové filtry, filtrační vložky, filtrační vložky mikrofiltru, filtrační vložky uhlíkového filtru, nádobky, upevňovací uhlovodíky a upevňovací sady. Hlavní funkcí všech typů filtrů je izolování různých mechanických nečistot, vody nebo oleje ze stlačeného vzduchu na úroveň, kterou si přejete.

Abyste mohli vhodným způsobem zařídit odstranění kapalných částí a jiných nečistot, neváhejte si pořídit některý z bohaté nabídky odlučovačů, které slouží přesně k tomuto účelu. Nabízíme několik různých typů cyklónových odlučovačů klasických s filtrační vložkou nebo s redukčním ventilem. Všechny typy odlučovačů provádí odstranění kapalných částí, mezi které se řadí především voda, a dalších nečistot jemnější struktury pomocí zachycení kondenzátu a mezi jednu z funkcí, kterou odlučovače umožňují, patří volba mezi manuálním nebo automatickým odpouštěním kondenzátu. Záleží pouze na vaší volbě, který odlučovač si z naší nabídky vyberete.

Pro zajištění stálých hodnot výstupního tlaku nářadí oceníte redukční ventily, které slouží ke stabilizaci takového tlaku. Dalším produktem, který máme zahrnutý v naší nabídce, jsou maznice. Maznice slouží především k přimazávání procházejícího vzduchu a pracuje zcela automaticky. Přimazávání vám pomůže například k bezporuchovému provozu pneumatických nástrojů, u kterých může snadno regulovat neměnnost poměru přimazávajícího oleje na jednotku času. Všechny tyto produkty tvoří dílčí jednotky, které budou napomáhat ke správnému chodu celého systému stlačovaného vzduchu. Proto se vyplatí nepodcenit kvalitu celého systému a využít možnosti kombinovat jednotlivé produkty takovým způsobem, aby vytvořily jeden spolehlivě fungující celek. Výhodu pro naše zákazníky tvoří možnost koupě kombinované úpravné jednotky, která zajistí spojení několika produktů dohromady, a sice kombinaci v podobě cyklónového odlučovače s filtrační vložkou, redukčním ventilem a maznicí.


 
Mikrofiltry
 
Odlučovače
 
Redukční ventily
 
Maznice
 
Odlučovače s redukčním venilem
 
Kombinované úpravné jednotky
 
Příšlušenství
 
Mikrofiltry Zander
 
Vysokotlaké mikrofiltry
 
Filtry pro lakovací aplikace
 
Sterilní filtry
 
Cyklónové odlučovače
 
Adsorbéry uhlovodíku
 
Filtrační elementy
 
Uhlíkové filtry
 
Filtrační vložka 5 µm
 
Filtrační vložka mikrofiltru
 
Filtrační vložka uhlíkového filtru
 
Nádobka
 
Upevňovací úhelník
 
Upevňovací sada


NAŠI PARTNEŘI:

KONTAKTUJTE NÁS:

CHEBSKÁ 47
322 02 PLZEŇ - KŘIMICE
ČESKÁ REPUBLIKA

+420 377 822 680

Ochrana osobních údajů

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Další informace