Sušičky vzduchuV sortimentu naší společnosti naleznete také sušičky vzduchu různých typů, a sice kondenzační, adsorpční nebo membránové. Sušičky vzduchu, které nabízíme, nachází v oblasti stlačeného vzduchu výborné uplatnění, protože jsou určeny k odstranění vlhkosti ze stlačeného vzduchu. Při výrobě stlačeného vzduchu je výskyt vlhkosti a dalších nečistot běžnou součástí a pro odstranění takové vlhkosti, která se navíc může v rozvodech stlačeného vzduchu hromadit, si neváhejte opatřit kvalitní sušičku vzduchu. Ptáte se proč byste si právě vy měli sušičku vzduchu pořídit? Při stlačení vzduchu se vytváří kondenzát tvořený ze vzdušné vlhkosti, který může zapříčinit korodování zejména kovových částí jednotlivých mechanismů. Taková koroze může vést k následným poruchám, které můžou skončit nemožností provozu. Proto ušetříte peníze, které byste museli vynaložit do oprav a investujte je do kvalitní sušičky vzduchu.

Naše společnost sušičky vzduchu dodává a zaručuje montáž a instalaci na místě, aby mohla být sušička ihned uvedena do provozu. Kromě toho je samozřejmostí následný záruční a pozáruční servis, aby byl zajištěn správný chod přístroje. V případě poruchy nebo menších závad v průběhu fungování tento servis sušiček vzduchu jistě oceníte. Servis provádí naši vyškolení pracovníci, kteří mají v oboru zkušenosti, abychom vám mohli bez problému zajistit správný chod vaší sušičky. Konkrétní typ sušičky vzduchu, který si vyberete bude instalován do systému stlačeného vzduchu, ve kterém bude sušička udržovat vyžadovanou hodnotu tlakového rosného bodu.

Podle způsobu fungování se sušičky vzduchu dělí na jednotlivé typy. Jedním z nich jsou kondenzační sušičky, které fungují na principu ochlazování stlačeného vzduchu na příslušnou teplotu. Pomocí ochlazování se koriguje vlhkost obsažená ve vzduchu. Pokud si nechcete s pořízením sušičky vzduchu přidat práci, je pro vás tento typ ideální, protože je velice nenáročný na vlastní údržbu a funguje zcela automaticky. V adsorpčních sušičkách je vlhkost adsorbována pomocí sušidla na vyžádanou hodnotu rosného bodu. Kromě těchto typů sušiček vzduchu vám na přání rádi dodáme také některou z membránových sušiček, které zaujmou svou kompaktností.kompresory albert

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Další informace