Chladírenské a klimatizační kompresoryKlimatizování prostor není již dávno "zbytečným luxusem". Naopak neustálé oteplování a zhoršování klimatických podmínek nás nutí reagovat a snažit se vytvořit si to správné vnitřní klima, které by nebylo závislé na rozmarech počasí ani na tom, zdali je náš byt či dům otočen k jihu nebo severu.

"Správné" prostředí nepotřebujeme jen my, nýbrž i to neustále stoupající množství informačních technologií, které nás obklopují na každém kroku. Banky a jim podobné instituce závislé na svých klientech z řad občanů vědí, jak je důležité vytvořit příjemné klima pro každé obchodní jednání. Vlastnosti prostředí je možno velice snadno měnit, a k tomu slouží právě klimatizace. Je nutno opravit zažitý názor, že klimatizace je jen chlazení či průvan a hluk. Současná zařízení, která Vám může naše společnost nabídnout, totiž umí vzduch v místnosti nejenom zchladit, ale i vytopit, což v přechodných obdobích (jaro, podzim) je mnohem hospodárnější metoda než vytápění konvenční.

Chladírenské kompresory slouží ke stlačování současně používaných, ekologicky přijatelných chladiv. Kompresory jsou nejčastěji buď pístové s vratným pohybem, nebo s krouživým pístem, výjimečně i spirální. Montují se nejčastěji pro středně velké chladící prostory na společný rám, který většinou sdružuje pohonný elektromotor, kompresor, chladič stlačeného chladiva, větrák chladiče a kompresoru a část elektrické instalace. Zbytek chladícího obvodu, tj. vstřikovací ventil, vlastní chladící výparník a čidlo el.termostatu je umístěno v chlazeném prostoru a spojeno s kompresorovou jednotkou přívodním a zpětným potrubím a elektrovodiči.

Kompresory s krouživým pístem, nejčastěji používaný v domácích chladničkách, tvoří s motorem nerozebíratelný a neopravitelný celek.

Prodáváme, udržujeme a opravujeme opravitelné malé a střední chladírenské a klimatizační kompresory pro stacionární i mobilní použití, např. v dodávkových, nákladních chladírenských automobilech včetně velkých návěsů, ale i běžné kompresory chladících soustav a klimatizační kompresory pro osobní automobily a autobusy (kromě oprav kompresorů klimatizace osobních automobilů, kde provádíme většinou jen jejich výměny). Pro vlastní servis a opravy udržujeme skladové zásoby speciálních chladírenských kompresorových olejů, chladiv a nejčastěji používaných náhradních dílů. Tím jsme schopni kvalitně a rychle uskutečňovat uživatelům běžné opravy.kompresory albert

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Další informace